У Львові відбудеться прес-конференція з приводу футбольного турніру

У Львові відбудеться прес-конференція з приводу футбольного турніру

25 травня о 13 год. у прес-центрі Leopolis (вул. Джохара Дудаєва, 20) відбудеться прес-конференція з приводу проведення X Всеукраїнського турніру з футболу серед дітей 2006 та 2007 р.н. «Легенди «Спартака» – 2017», який проходитиме у Львові з 6 по 8 червня.

На прес-конференції також буде частково висвітлено проблему розвитку футболу в області та в країні загалом.
Футбольний клуб «Спартак», створений восени 1939 року – це символ зародження львівського футболу. Перша команда від Львівщини, яка вдало виступала на всіх турнірах. А 1945 року львівський «Спартак» став переможцем всеукраїнського турніру. До команди запрошували кращих гравців та тренерів. А в історії післявоєнного львівського футболу «Спартак» став першою ластівкою, яка вилетіла на широку арену, про що нинішні покоління галицьких футболістів повинні пам’ятати.

Читати також:  У Львові відбудеться чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

Учасники прес-конференції:
Андрій Перчак – голова Львівської міської організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”(ЛМО ФСТ “Спартак”)
Віктор Первачук- голова Львівської обласної організації фізкультурно- спортивного товариства “Спартак”(ЛОО ФСТ “Спартак”),заслужений тренер України,заслужений працівник фізичної культури та спорту України.
Орест Скобельский- майстер спорту міжнародного класу,заслужений тренер України.
Тетяна Кіт – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий призер Чемпіонатів світу та Європи серед молоді, бронзовий призер Чемпіонату світу та Європи, дворазова чемпіонка Чемпіонату Європи до 23 років.
Віталій Ковтун – громадський діяч, політик, голова благодійного фонду Віталія Ковтуна.

Читати також:  "Ми повинні бути толерантнішими до ВІЛ-інфікованих людей..."

Syla.news

Коментувати

234 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up