Сенат Вашингтону визнав голодомор в Україні – геноцидом

Як повідомили в українському посольстві у США, рішення сенатори штату ухвалили одноголосно.

Як інформує “5 канал“, сенат штату Вашингтон у визнав Голодомор в Україні 1932-1933 років – геноцидом. Таке рішення вперше ухвалили на законодавчому рівні у Сполучених Штатах Америки. Автор резолюції – сенатор від Республіканської партії Марк Мілощіа. У самому документі йдеться: “Голодомор був геноцидом, влаштованим Йосипом Сталіним і радянським режимом проти народу України”. Як повідомили в українському посольстві у США, рішення сенатори штату ухвалили одноголосно.

Фото: www.5.ua

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Верховна Рада України ухвалила постанову, в якій звернулась до держав-партнерів щодо визнання подій 1932-1933 років в Україні злочином більшовиків проти українців. На тепер вже 14 країн вже визнали цей штучно організований сталінським режимом голод навмисним знищенням українців. Ще 10 держав засудили ці події як акт винищення людства, вчинений тоталітарним сталінським режимом або вшанували пам’ять його жертв.

Syla.news

431 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up