У Львові відбудеться “Lviv Media Forum”

У четвер, 25 травня, відбудеться відкриття найбільшої події в сфері медіа в Україні, яка щороку збирає понад 700 найкращих журналістів, редакторів, видавців та медіаекспертів з України та з-за кордону. Це унікальна нагода зустрітися з колегами, партнерами, друзями, щоб обговорити спільні справи та майбутні проекти.

Про це інформує Прес-служба ЛМР.

Цьогоріч подія матиме насичену триденну програму (25-27 травня) з новими спікерами і форматами, а також з центральною темою ювілейного П’ятого Медіафоруму «Шу(че)каємо нові алгоритми. Медіа в епоху постправди».

V Lviv Media Forum дає можливість детальніше зануритися у спеціалізовані теми, майстер-класи, воркшопи, тренінги. Професійні дискусії допомагають удосконалювати знання, близько спілкуватися з професіоналами своєї справи у товаристві колег та однодумців. У 2017 році Медіафорум, окрім основної програми, пропонує учасниками тематичні події на такі теми:

Читати також:  Як Остап Дроздов зустрічався зі студентами. Фото
  • Антикорупційні розслідування;
  • Цифрова революція в медіа;
  • Ділова журналістика;
  • Мандрівний репортаж;
  • Медіа і культура;
  • Управління медіапроектами;
  • Регіональна журналістика;
  • Майданчик для політичних дискусій.

Львівський медіафорум відомий не лише своєю професійною складовою, але чудовою вечірньою програмою. У надихаючій атмосфері львівських кав’ярень, ресторанів та нічних клубів учасники відшліфують знання і осмислять нову інформацію, що отримають під час робочих сесій.

Читати також:  22 травня 1840 року народився Марко Кропивницький

Вперше цього року на Lviv Media Forum приїдуть зірка польської документалістики Ганна Полак, британський професор журналістики Джордж Брок, відома грузинська журналістка Ніно Іванішвілі, румунський розслідувач Пол Раду, американський міжнародник Майкл Вайс, головний редактор «Newsweek Polska» Томаш Ліс, редактор розділу «Європа» у Financial Times Тоні Барбер, російська репортажистка Олена Костюченко та інші.

Syla.news

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up