Топ-10 запитань, які ставлять помічнику депутата

Мене звати Роман і я вже півтора року працюю помічником депутата ЛМР Босаневича Любомира. Ми з ним давні друзі. Йому 24 роки, мені 23 і нам завжди було зручно співпрацювати в усьому.

У цій статті я хочу розповісти, як саме наші люди сприймають депутатів і будь-яких чиновників. Звісно, у них є підстави для явної нелюбові, проте не завжди доцільно узагальнювати. Не знаючи, що саме Любомир депутат, в його присутності люди називали його бандитом, не вірили, що такий молодий хлопець може бути депутатом, звинувачували в тому, яким він обов’язково стане і багато іншого. А я хочу розповісти історію зі свого боку, з боку помічника. Отже, топ-10 запитань, які мені задавали чи, навіть, продовжують регулярно задавати:

1. А де (ім’я депутата)? (Це означає, що справа дуже серйозна і це може вирішити лише сам депутат особисто).

2. В тебе новий годинник? То тобі (ім’я депутата) відкат зробив? (Як же я раніше у часі орієнтувався?.. Згадаю – жах бере. Не знав навіть, який це місяць, мовчу вже про день тижня.)

3. Коли ви на вулиці (адреса з іншої планети) зробите дорогу? (Округ? Повноваження? ЖЕК? Укравтодор?Нє-а! Ми просто маємо “зробити дорогу”, інакше “ви всі злодії”).

4. А можна документи на допомогу подати? (Одноразова матеріальна допомога. Це не смішне питання, воно печальне через нашу державу та розмір зарплат і пенсій людей. Просто я його найчастіше чую).

5. А ви точно помічник? (Нє, я аферист, будьмо знайомим. Я, просто, з дитинства любив слухати про проблеми з тротуарами, балконами, дитячими майданчиками і т. п.).

6. Такий молодий, а вже депутат?.. (Всі, ясно що, очікують побачити лисого дядька, який вже не бачить власних шнурівок без дзеркальця).

7. Скажи чесно, скільки вже з бюджету вкрали? (1- чесне слово, я особисто не вкрав нічого і Любомиру теж довіряю на 100%; 2- “скажи чесно”? Якби я крав, сумніваюсь, що сказав би чесно. Тож в обох випадках відповідь прозвучала б приблизно та сама).

8. А скільки ви заплатили, щоб пройти на виборах, тільки чесно? (Ми, два студенти…)

9. Я живу на (вулиця з іншого континенту), я (хтось там) у відставці, КМС із хокею на траві з м’ячем і в мене є план, як зробити Україну кращою. Мені треба зустрітись з мером, терміново. (Тут, у сім відомих причин, інколи хочеться таких людей відсилати на вул. Кульпарківську.)

10. А то точно депутат (показує на фото)? (Ні, це фото на флаєрі-агітці мого троюрідного дядька по маминій лінії, який сидів у тюрмі, а зараз працює сторожем гральних автоматів у селі Шкло. Просто він фотогенічніший, ніж наш депутат, от його фото й поставили).

Без гумору, в принципі, життя було б важким і надто серйозним. Але, якщо подивитись з іншого боку, то тут не до сміху. Ми з Любомиром намагаємось зробити так, щоб люди змінили власне ставлення до представників влади, але я закликаю усіх депутатів усіх можливих рад допомогти нам у цьому.

Роман Гурський для Syla.news

 

539 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up