Світ належить українцям. Яна Клочкова

Світ належить українцям. Яна Клочкова

Народилася Яна в Сімферополі. Почала займатися плаванням вже 7 років.

Народилася Яна в Сімферополі. Почала займатися плаванням вже з семи років. Переїхавши до Харкова, поступила в училище фізичної культури і спорту, яке закінчила в 2001 році.

Світ належить українцям. Яна Клочкова

Біографія Яни Клочкової рясніє рекордами. Серед них – 50 рекордів України з комплексного плавання вільним стилем, естафетного плавання, плавання на спині, батерфляєм на дистанціях від 100 до 1500 метрів. Також Яна встановила світовий рекорд на 400 м (на олімпійських іграх в Сіднеї) та рекорд Європи (на 200 м) з комплексного плавання.

Окремо варто відзначити велику кількість нагород. Спортсменка завоювала п’ять медалей на олімпійських іграх, з них чотири золотих і одна срібна. На початку спортивної кар’єри Клочкова була срібним призером і дворазовою переможницею Юніорського чемпіонатів Європи.

Також нею були неодноразово здобуті титули чемпіонки Європи (Лісабон 1999 рік, Гельсінкі 2000 рік, Валенсія 2000 рік), срібного та бронзового призера Чемпіонату Європи (1997 рік). Клочкова є дворазовою чемпіонкою світу, срібним призером Чемпіонату світу (Фукуоци, 2001 рік).

Світ належить українцям. Яна Клочкова

Крім того, Яна нагороджена українськими національними орденами: орденом княгині Ольги, “За заслуги”, “Герой України” та іншими. Всі нагороди та відзнаки спортсменки важко перерахувати.

Яна Клочкова є членом Федерації плавання України.

Коротко про спортсменку

Сім’я Яни:
Син Олександр Клочков (2010 р.н.)
Батько Олександр Клочков
Мати Олена Валентинівна Клочкова
Сестра Анна Олександрівна Клочкова (нар. 1984)

Улюблений:
Колір – Рожевий
Запах Бузку і дощу
Продукт – Морозиво
Хобі: Книги. Любить романи і класику.
Риси характеру: Цілеспрямованість, наполегливість.

Гроші в житті спортсменки – засіб для поліпшення життя.

Життя після спорту:

Після закінчення спортивної кар’єри Яна планує опанувати якусь професію і піклуватися про сім’ю, не забуваючи при цьому про розвиток водних видів спорту в Україні та допомоги дітям.

Світ належить українцям. Яна Клочкова

Syla.news

2153 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up