“Lviv Family Fest” у Львові

1-2 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї в НУ «Львівська політехніка» (корпус №4, вул. Митрополита Андрея, 3) відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків».

Як інформує Leopolis.news, протягом двох днів в межах фестивалю відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування, повідомляє  сайт «Духовна велич Львова».

Психологи, священики, сімейні консультанти, лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами.

Читати також:  #Перший день Lviv Media Forum (відео)

На фестивалі можна дізнатись про: принци якісних стосунків до одруження;  секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі; місце батька у сучасній сім’ї або як не виховати «матусиного синочка»; як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – тайм-менеджмент для ефективних матусь; як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати («НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину» та багато іншого).

Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство.

Читати також:  Львів'яни висловили власну думку щодо куріння в ресторанах

Мета фестивалю – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків. Оскільки рівень розлучень в Україні, за даними фахівців, сягає близько 60%, тобто, розлучається більша частина пар, то ця тематика є не просто актуальною, а надзвичайно важливою. Потребує невідкладного реагування та спільної системної праці, як відповідальних органів публічної влади, так і активної участі громадських активістів.

Syla.news

320 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up