У парку Івана Франка відкири виставку "Відлуння Чорнобиля"

У парку Івана Франка відкири виставку “Відлуння Чорнобиля”

З нагоди вшанування пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр організував виставку інсталяцій «Відлуння Чорнобиля».

Як інформує Управління екології ЛМР, виставку проводили поетапно. Перший етап, який проходив у начальних закладах Львова, тривав із 18 до 24 квітня 2017 року. Тепер почався 2-й етап – міський, що триватиме до 28 квітня. Експозицію робіт можна оглянути в парку імені Івана Франка.

Читати також:  На Львівщини зареєстрували спалах кору: як вберегтися

Метою виставки є забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості та високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, популяризації та підтримки дитячого мистецтва, – зазначили організатори.

Нагадаємо, сьогодні Львів, Україна та світ вшановують пам’ять жертв найбільшої техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року.

Syla.news

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up