Хлопчик з ДЦП просить про допомогу на останню операцію

Хлопчик з ДЦП просить про допомогу на останню операцію

Тринадцятирічний Мар’ян народився з діагнозом: ДЦП, спастична диплегія, стійкі рухові розлади у вигляді нижнього спастичного парапарезу.

Від народження пережив кілька складних операцій, зараз важко пересувається за допомогою ходуль. Він уже втратив батька, мама ж перебуває на лікуванні в онкології. Дитина дуже потребує останньої операції, однак коштів у матері немає навіть на дорогу до Києва, передає прес-служба ЛМР.

Мар’ян – мешканець села Солонське Дрогобицького району Львівської області, перебуває на обліку у Львівській міській дитячій клінічній лікарні. Необхідне лікування, однак, можуть забезпечити лише в одній зі столичних лікарень. Під час останньої операції йому повинні витягти із ніг металоконструкції, встановлені влітку, та провести двотижневу реабілітацію, аби навчити хлопця ходити.

Читати також:  "Відреставрували майже сотню об'єктів..." - звіт Управління збереження історичного середовища

Дитина від народження зовсім не рухалась, тож перебувала на повному догляді матері Марії. Батько ж займався фінансовими справами і тяжкою працею на заробітках у Москві заробляв кошти на необхідне щорічне лікування. Однак, кілька  років тому надійшла жахлива звістка про його смерть від серцевого нападу, тож мати із хворою дитиною залишились наодинці. Сама ж мама уже кілька днів перебуває на лікуванні в онкологічному відділенні Дрогобицької лікарні. Бабуся хлопця – після інсульту.

Читати також:  До львів'ян звертаються по допомогу для онкохворих дітей

Більше близьких родичів сім’я не має. До збору коштів долучаються друзі, знайомі, небайдужі, однак цього не досить. Маму та сина переслідують тяжка скрута та безнадія. Вони волають про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

Номер картки: 4149437848187728

Яцків Марія Володимирівна

Номер телефону матері: 067 390 85 64

Syla.news

344 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up