"Українці слідами Христа" у Трускавці

“Українці слідами Христа” у Трускавці

У музеї міста-курорту Трускавця відкрилась фотовиставка львівського журналіста, головного редактора газети «За Вільну Україну плюс» Богдана Вовка – «Українці: слідами Христа».

Про це інформує “ZIK“.

Через фотопогляд Богдана Вовка відкривається увесь земний шлях Ісуса Христа, починаючи з Назарету. Автор розповів, що часто бував в Ізраїлі, так йому вдалося зібрати в своїй колекції понад 14 тисяч світлин. 800 світлин лягли в основу готової, але ще невиданої книги. А всього кілька десятків – в основу виставки, яка експонується музеї міста-курорту. Розповідь пана Богдана торкнулась й історії поломнмцтва українців на Святу Землю та становища іудеїв на укранських землях, – повідомили у Трускавецькій міській раді.

Читати також:  Депутати міськради на Львівщині не підтримали звернення про заборону російського бізнесу

Як зазначила директор музею міста-курорту Трускавця Галина Коваль, експонування фотовиставки в такій тематиці є дуже символічним в часі Христового Воскресіння та в світлий час очікування Його Вознесіння. Одним вона допоможе збагатитись духовними чи історико-географічними знаннями, іншим допоможе пригадати те, що вже було побачене і відчуте, коли пощастило побувати на святій Землі та пройти слідами нашого Спасителя.

Читати також:  "Слуга народу" більше немає грошей на навчання нардепів у дорогих готелях

На відкриття фотовиставки «Українці: слідами Христа» прибув єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії Владика Ярослав Приріз.

Виставка «Українці: слідами Христа» стала можливою завдяки підтримці Львівської обласної державної адміністрації через конкурс проектів для громадських організацій, у якому серед переможців стала й ВГО «Союз Українок».

370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up