У Львові відбудеться наймасштабніша конференція у сфері штучного інтелекту

У Львові відбудеться наймасштабніша конференція у сфері штучного інтелекту

У Львові 29 квітня в готелі «Дністер» відбудеться конференція AI&BigData DAY. Подія присвячена новітнім розробкам у сфері штучного інтелекту та розвитку великих даних. Захід відвідає більше 250 учасників з усієї країни, а своїм досвідом для них ділитимуться понад 20 доповідачів.

Як інформує “Медіастар“, тематика конференції розділена на два технічні потоки (Data Engineering, Data Science) та бізнес потік. Третій потік наповнений реальними кейсами успішних стартапів та необхідними інструментами для вдосконалення існуючого бізнесу за допомогою новітніх технологій.

Читати також:  Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

Організовує захід Lemberg Tech Business School – освітня організація, створена в 2009 році задля прогресу в технологічній сфері через об’єднання наукових, бізнесових та творчих спільнот. Організація проводить близько 15 конференцій на рік: Outsourcing Forum, GameDev Conference, Project Managment Day, Mobile Development Day, iCamp та інші.

«Конференція буде корисна всім тим, хто цікавиться новітніми ідеями та підходами в Data Science, Machine Learning, Big Data, AI та NLP. Є події, які не можна пропустити – закликаємо реєструватися», – кажуть організатори конференції.

Читати також:  Мінохорони здоров'я наполягає на щорічному підвищенню кваліфікації лікарів

Більше інформації можете дізнатися на сайті AI&BigData DAY.

Syla.news

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up