"Великодні дзвони" зазвучать у Львові

“Великодні дзвони” зазвучать у Львові

30 квітня 2017 року у Львові, у Храмі Преображення ГНІХ відбудеться 13-й фестиваль духовної хорової музики «Великодні дзвони».

Як інформує “Український Погляд“, за тринадцять років його існування він уже став невід’ємною частиною Великодніх свят для львівської громади, став традиційним і довгоочікуваним святом.
У фестивалі традиційно беруть участь як церковні хори, так і світські творчі колективи, дорослі та дитячо-юнацькі, і навіть професійні. Цього року гостями фестивалю стануть 27 колективів.
Цьогорічний фестиваль тематично присвячений пам’яті величної постаті в історії Церкви та в історії України – патріарха Йосипа Сліпого, чиє 125-річчя від дня народження ми вшановуємо цього року.
На фестивалі прозвучать хорові твори Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Артемія Веделя, Михайла Вербицького, Андрія Гнатишина, Анатоля Вахнянина, Юрія Антківа, Мирона Дацка та багато інших. Окрім української хорової класики в програмі фестивалю – духовні твори Йогана Себастьяна Баха, Шарля Гуно, Антоніо Лотті, Добрі Христова, Рольфа Ловланда та інших авторів.

Початок о 15.00 год. Адреса:
Львів, вул. Краківська, 21, Храм Преображення ГНІХ.

Вхід вільний.

Syla.news

378 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up