Львів крізь об'єктиви фотокамер

Львів крізь об’єктиви фотокамер

Від сьогодні, 24 квітня, і до кінця тижня (до 28 квітня) вихованці Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» та студії «Фотомагія» перебуватимуть у Львові з особливою метою – побачити старовинне місто крізь об’єктиви своїх фотокамер.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Гості ознайомляться також з історією та культурою нашого міста, а також матимуть майстер-клас із мистецтва фотографії. А потім світлини, які зроблять учасники проекту, покажуть на виставці у Сєвєродонецьку.

Читати також:  "Вибори "П" - про Насірова, відсутність Садового у Львові та російських наглядачів на виборах

За словами організатора проекту Олени Нехаєвої, основна ідея – ознайомити дітей-учасників фотостудії з історичними та культурними пам’ятками різних регіонів країни, організувати для них зустрічі з цікавими людьми, колективами та дати їм можливість відтворити усе це у своїх світлинах.

Зазначимо, що юні фотографи в межах цього проекту вже відвідали Мирноград, Полтаву та Дніпро.

Читати також:  Львів’яни довіряють церкві та недовіряють судам, - результати опитування

Контактна особа: Олена Нехаєва, керівник фотостудії «Фотомагія» та фотопректу «Фотопрактика по всій Україні», тел: 0972740220

Syla.news

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up