«Хочу! Можу! Зроблю!»: розпочався конкурс соціальних проектів

«Хочу! Можу! Зроблю!»: розпочався конкурс соціальних проектів

Патріарша Комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви, за підтримки Благодійного фонду імені Митрополита Андрея Шептицького і Благодійного фонду «RENOVABIS», в рамках Соціальної ініціативи «Хтось не зробить», проводить Конкурс соціальних проектів на отримання міні-грантів для парафіяльних громад УГКЦ Львівської архиєпархії, Кам’янець-Подільської єпархії та Одеського екзархату. Заявки приймаються до 20 червня 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читати також:  Від коронавірусу помер найстарший єпископ УГКЦ Стефан Сулик

Мета проектів – сприяти взаємодії між молоддю парафіяльних спільнот і підтримати їхні ініціативи для розвитку місцевих громад. Напрямки проектів: Щаслива сім’я, Якісна освіта, Безпека на дорогах, Екологія.

Учасники конкурсу: ініціативна група молоді (не менше трьох осіб) віком 18 – 35 років за підтримки місцевого пароха/отця. Термін реалізації проектів: 17 липня – 30 листопада 2017р.

Читати також:  УГКЦ встановила день пам'яті дітей, які померли під час вагітності

Максимальний розмір міні-гранту – до  21 000 гривень. Результати конкурсу будуть оголошені 10 липня 2017.

Контакти: моб. тел.: 068 929 4434, www.facebook.com/khtos/, e-mail: [email protected]

Syla.news

425 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up