В університеті України стартує курс із штучного інтелекту

В університеті України стартує курс із штучного інтелекту

В Національному університеті «Львівська політехніка» створили інноваційну навчальну програму Системи штучного інтелекту.

Про це інформує “Платформа“.

За ініціативи Львівського кластеру студенти у Львові вже з нового навчального року зможуть обрати інноваційну бакалаврську спеціалізацію в рамках спеціальності «Комп’ютерні науки». Навчання на програмі буде комбінованим: традиційні академічні підходи поєднують із інтерактивною практикою. Зокрема, студенти переглядатимуть лекції провідних науковців та професорів іноземних університетів. При цьому предмети викладатимуть частково українською та англійською мовами. Розрахована програма на сотню студентів.

Навчальний план для програми «Штучний інтелект» розробляла робоча група з 40 осіб, в яку увійшли експерти львівських ІТ-компаній та викладачі політехніки. На думку авторів, поєднання практиків та теоретиків дасть студентам найкращий результат. «Навчання на програмі буде більш академічним, математичним, але, звісно, поєднуватиметься з практичними заняттями, – переконана ініціатор проекту, професор кафедри інформаційних систем і мереж Львівської політехніки Наталія Шаховська. – Ця галузь вимагає глибоких аналітичних знань. Штучний інтелект вивчають вже у всіх провідних університетах світу. Зараз цей напрямок науки активно застосовується в промисловості, тому маємо великих попит на його знавців у Львові».

Читати також:  На Львівщині відбудеться “Форум молоді”

Автори курсу підкреслюють, що над розробленням штучного інтелекту інтенсивно працюють найбільші індустріальні гіганти. «Зараз ідеальні умови, щоб створити таку програму в Україні. Є великий попит на знавців штучного інтелекту – це буде найбільш затребуваний напрямок протягом найближчих років, – вважає викладач Львівської політехніки та керівник освітнього напрямку ІТ Кластеру Зеновій Верес. – За чотири роки навчання Львівська політехніка випустить перших випускників цієї програми, які відразу почнуть працювати в галузі. Таким чином ми наблизимо Україну до світових лідерів».

Читати також:  Львівський аеропорт будує грандіозні плани

Варто зауважити, що минулого року в політехніці стартувала навчальна програма «Інтернет речей», розроблена ІТ-спеціалістами спільно з академіками. На ній навчаються більше 50 студентів.

Syla.news

594 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up