Капелани США та Канади приєднаються до українських бійців на Великдень

Капелани США та Канади приєднаються до українських бійців на Великдень

До Львова приїхали військові капелани з Канади та США, які проведуть Великдень з українськими військовими. Про це вони розповіли сьогодні, 13 квітня, на брифінгу, передає кореспондент Львівського порталу.

«Приємно те, що цього року, ми святкуємо Великдень разом. На полігоні ми зможемо святкувати Пасху разом з нашими американськими та канадськими друзями. Ми будемо ділитися нашими пасками з ними, а вони поділяться своїми стравами з нами, що дозволить нам відчути багатство нашої, християнської культури», – зауважив військовий капелан о. Степан Сус.

Читати також:  АТО: терористи 16 разів обстріляли наші позиції

Військові капелани США та Канади розповіли, як Пасха проходить у військах їх країн.

«Я служу в американській армії протягом 19 років. Зараз ми далеко від дому і для наших солдат ми намагаємось максимально створити Пасхальну атмосферу. Цього року ми будемо мати чотири служби Божі для наших солдат: в п’ятницю, суботу і дві в неділю», – капелан-протестант США Джош Берд.

«З військовими ми святкуємо Страсний тиждень та Пасхальну неділю. В Канаді є багато військових капеланів, по кілька на кожній базі. Служби Божі капелани зазвичай відправляють разом. В нас дуже велика суміш релігій і національностей, що створює спеціальну атмосферу. В збройних силах Канади ми маємо капелана-протестанта, капелана-рима-католика і капелана-греко-католика. Окрім того в нас є представники мусульманства. Кожен з цих капеланів служить своїй громаді», – капелан Канади отець Кім

Читати також:  АТО: 17 порушень режиму тиші, один український воїн загинув

Також військові капелани поділились, що приємно здивовані тим, наскільки велику роль для українців відіграє релігія і з нетерпінням хочуть побачити, як Великдень святкують в українських сім’ях.

Syla.news

402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up