"Львів на краю екологічного лиха" - єпископи Львова

“Львів на краю екологічного лиха” – єпископи Львова

Сміттєва криза у Львові допекла і релігійні кола. Представники сімох церков на Львівщині написали листа до Всеукраїнської ради церков, щоб та вплинула на українську владу в Києві, аби вона допомогла вирішити проблему із вивозом сміття з Львова та посприяла зняттю «сміттєвої блокади» міста.

Як інформує “ZIK“,  звернення виклав на своїй сторінці у Facebook митрополит Львівський УПЦ КП Димитрій (Рудюк).

Звернення підписане Львівськими єпископами УГКЦ, УПЦ КП, РКЦ, УАПЦ, УПЦ (МП), Вірменської апостольської церкви та церкви Християн віри євангельської.

Читати також:  Негода насувається на західну Україну

Представники церков заявляють, що не можуть залишатись байдужими і спокійно споглядати як «місто потрапляє під загрозу виникнення спалахів захворювань, пошестей, розмноження гризунів, та й, взагалі, стає «притчею во язицех» по усій східній Європі».

«З незрозумілих причин, раптом, Львів опиняється у сміттєвій блокаді, а його мешканці починають піддаватись екологічному шантажу. Сьогодні місто на краю екологічної біди. Особливо це лякає його мешканців з приходом потепління», – говориться у зверненні.

Священнослужителі називають проблему з вивозом сміття «штучною блокадою» і просять аби Всеукраїнська рада церков звернулась до вищої державної влади у Києві з проханням допомогти у розблокуванні Львова та створити довгострокову систему, яка б вирішувала проблему із вивозом сміття, поки Львів не буде в стані впоратись з неї власними силами.

Читати також:  Сьогодні у Львові відбудеться вшанування пам’яті Ольги Басараб на Янівському кладовищі

Проблему з вивозом сміття зі Львова представники церков порівнюють з війною проти мешканців міста та його гостей. Також вони сподіваються, що львів’яни зустрінуть Великодні свята «в чистоті духовній і фізичній», а влада – «в єдності та з чистим сумлінням».

Syla.news

536 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up