Грибовицьке сміттєзвалище рекультивовуватимуть французи і “Збиранка”

6 квітня, під час сесійного засідання Львівської міської ради 49 депутатів проголовували «за» ухвалу «Про затвердження Договору про виконання проектних робіт щодо підготовки технічних рішень та завдань на проектування рекультивації сміттєзвалища у с. Великі Грибовичі».

Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із сесійної зали.

За словами керівника юридичного департаменту міськради Львова Гелени Пайонкевич, мова йде про договір між французькою компанією «Еджіс» та ЛКП «Збиранка».

«Всім відомо що в Львівська міська рада та компанія «Еджіс» було укладено меморандум щодо стратегії поводження із ТПВ у Львові, технічної документації…Зазначений меморандум пройшов широке обговорення. Зокрема, в пункті зобов’язано компанією підготувати основні технічні рішення для реалізації першочергових заходів по рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Сьогодні ЛКП «Збиранка» має проект рекультивації 2013 року, що розроблений «Гірхімпромом». Тому в меморандумі зобов’язано  «Збиранку» і «Гірхімпром» вчинити ряд заходів на реалізацію проекту», – зазначила вона.

«Проект має бути відкоректований, саме тіло полігону зазнач змін. Тому ми пропонуємо затвердити договір між «Збиранкою» та компанією «Еджіс» і  «Гірхімпромом», згідно якого «Еджіс», як розробник основних технічних рішень виконує первинний проект, а «Гірхмпром  відкориктовує його згідно норм України», – додала головний юрист ЛМР.

Щодо коштів, які необхідні на створення цього проекту, Г. Пайонкевич зауважила:

«Команія «Еджіс» працює за кошти французького уряду. Кошти, що виділятимуться  для «Збиранки»– суто на адаптацію цього проекту до норм і права України».

Syla.news

162 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up