До Великодня їздитиме новий електротранспорт

Ще плюс один трамвай і тролейбус. «Львівелектротранс» вже до Великодня випустить на маршрут після повного капремонту дві одиниці електротранспорту. Бюджет модернізації одного трамвайного вагона ― 680 тисяч гривень, тролейбуса ― в межах півмільйона. Для порівняння, новий «електронівський» трамвай коштує 27 мільйонів гривень.

Про це повідомляє “Захід.нет“.

«Мешканці Львова і гості нарікають на те, що сидіння наших вагонів в зимовий період холодні. Тому це перший вагон з комплектацією сидінь пасажира у м’якому варіанті з оббивкою під велюр», ― каже начальник вагоноремонтної майстерні Роман Котюга.

Це такі ж сидіння, до речі, які стоять і в «Електронах». Абсолютно новим в останньому пілотному екземплярі буде і міжкузовний міх, так звана «гармошка».

«Матеріал більш надійний. Естетика, якщо подивитися, і в середині, і ззовні набагато вища. Для наших пасажирів це буде також крок вперед», ― додає начальник вагоноремонтної майстерні Роман Котюга.

Доопрацювали конструктори і кабіну водія. Тож і інтер’єр, і екстер’єр, якщо порівняти з першою ластівкою, вагоном 1053, значно змінився. Хоча, визнають майстри, системи керування, яка найчастіше і підводять на лінії, залишаються старі. Це найдорожчий вузол, про заміну якого також мізкують в «Львівелектротрансі».

«Ми їх ремонтуємо, реставруємо. Але якщо мотор-генератор відпрацював 32 роки, то він відпрацював уже. Цей крок треба робити і поступово міняти систему керування», ― розповів у коментарі Головним новинам Львова директор трамвайного депо Роман Василишин.

Після заміни системи керування вартість вагона зросте до понад 2 мільйонів. Але у порівнянні з вартістю нового, це не така вже і захмарна сума. Цей вже четвертий вагон, який повністю перебрали своїми силами майстри електротрансу за останній рік. Стільки ж модернізували і тролейбусів.

«Ми намагаємося, щоб вони були задіяні в центральній частині міста. Щоб багато туристів бачили якісний транспорт, який модернізується», ― підкреслює головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів.

Отож «свіжий» тролейбус скоріш за все пустять 9-им маршрутом з університету до аеропорту. А цей трамвай підсилить сихівську гілку, яку продовжать до Санта-Барбари.

Syla.news

358 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up