"Це надихає" - фотоконкурс до Дня міста у Львові

“Це надихає” – фотоконкурс до Дня міста у Львові

Фотоконкурс «Це надихає» до Дня міста Львова стартував вчора, 5 квітня, та продовжиться до кінця місяця. Щоб приєднатись до акції, необхідно просто завантажити своє фото з написом «Це надихає» та хештегом #ДеньМістаНатхнення на сторінку конкурсу в мережі Фейсбук. Про це інформують у ЛМР.

Світлини, які наберуть найбільшу кількість вподобань отримають подарунки, а обрані спеціальним журі фото будуть надруковані на вуличних стендах та упродовж травня прикрашатимуть центральні вулиці міста.

Умови фотоконкурсу «Це надихає»:

1.      Організатором конкурсу є управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради.

2.      Конкурс «Це надихає» проводиться в рамках святкування  Дня міста Львова з 5  до 30 квітня 2017 року.

Читати також:  Міністерство освіти фінансуватиме морську науку: оголошено конкурс проектів

3.      Участь в конкурсі може взяти кожна/кожен, незалежно від віку, статі та місця реєстрації.

4.      Для участі в Конкурсі потрібно бути користувачем/користувачкою  мережі Фейсбук, мати реальний акаунт, опублікувати фото на сторінці Конкурсу з підписом «Це надихає» та використати хештег #ДеньМістаНатхнення

5.      Автори трьох світлин, які наберуть найбільше вподобань на сторінці Конкурсу – отримають заохочувальні призи від партнера Конкурсу.

6.      Найкращі світлини в добрій якості (мінімум 200-300 dpi) за версією управління культури будуть надруковані та встановлені на вуличній виставці в центрі міста Львова.

Читати також:  Вісім кандидатів претендують на посаду директора Львівського бюро розслідувань

7.      Вулична виставка триватиме з 5 до 30 травня 2017 року.

8.      Кожен учасник/учасниця Конкурсу згідно з п.6, в разі обрання його світлини для вуличної виставки, надає авторські права на публікацію та участь у виставці.

9.         Організатор виставки залишає за собою право не допускати до участі (в тому числі й до публікації на сторінці в мережі) світлини, які мають дискримінаційний характер, порушують права, містять елементи порнографії, пропагують сепаратизм, ворожнечу тощо.

Syla.news

574 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up