Хірурги із США оперуватимуть львівських сиріт

Хірурги із США оперуватимуть львівських сиріт

Протягом квітня 2017 року п’ятеро медиків зі США у Львові оперуватимуть сиріт у Львові, які мають вроджені або післятравматичні вади і через це — менше шансів на усиновлення.

Про це повідомляє “Дивись інфо“.

24 квітня до Львова прибуде делегація медпрацівників зі США, які безкоштовно оперуватимуть тут дітей-сиріт із вродженими або післятравматичними вадами.

Фундація «Дітям.Медасист» з 1990 років надавала допомогу сиротам у Криму, працюючи в тісній співпраці з Республіканською дитячою лікарнею та у Сімферополі, розповідає англійський хірург Чарльз Мур.

Починаючи з 2006 року, фундація присилала команду спеціалістів, які самі оплачували свої витрати, для того, щоби надавати хірургічну допомогу кримським сиротам з важкими вродженими або післятравматичними вадами, через що їх не усиновлювали. Багатьох з них, за словами хірурга, після цих операцій знайшли родини як в Україні, так і у Сполучених Штатах. Після анексії Криму Росією, медики припинили свою діяльність, однак зараз планують її відновити вже у Львові.

Читати також:  "Мінські угоди залишаються важливими..." - Уолкер

«Сподіваємося, ми будемо в силах продовжити нашу роботу у Львові, де є чотири сиротинці, — зазначає Чарльз Мур. — Мета нашої справи — не тільки проведення операцій тим, кому вони потрібні, але не робляться з певних причин, але і, свого роду, реклама, спроба вказати суспільству на особливу групу малих безбатченків. Вади, що вони мають зводять їх шанси на усиновлення практично до нуля. Ми хочемо дати їм шанс. Так, ми маємо певний досвід праці у Криму. Але не знаю, наскільки це можна порівнювати зі Львовом, умови в якому, принаймні, на перший погляд, виглядають набагато сучасніше, ніж у Сімферополі. Це буде, свого роду, експеримент з метою дізнатись, чи ми дійсно тут потрібні».

Читати також:  США закликають РФ повернутись до СЦКК

Дітей для операцій відбиратиме львівський хірург дитячої лікарні «Охматдит» Андрій Дворакевич.

Команда лікарів прибуде до Львова 24 квітня. Серед медиків-добровольців — Кевін Ніл (дитячий хірург-ортопед), Майкл Ерхард (дитячий уролог), Адам Моль (пластичний хірург), Деймон Віктор (протезист) та Чарльз Мур (хірург).

25 квітня лікарі консультуватимуть пацієнтів, а вже наступні три дні — оперуватимуть їх.

«Якщо все спрацює цього року, будемо будувати плани на майбутнє. На мою думку, краще рухатись уперед поволі. Окрім операцій, ми також плануємо прочитати  лекцію студентам-медикам», — додає Чарльз Мур.

29 квітня медики відлітають назад до США.

491 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up