У Львові до Великодня відремонтують дороги

У Львові до Великодня відремонтують дороги

Ямкові ремонтні роботи і ремонт тротуарів мають відбутися до Великодня у всіх районах Львова. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Ремонт вже завершився на вулицях Винниці, Ковча, та Пстрака. Планується зробити ремонт на вулицях Щурата, Величковського та Шевченка. Про це розповів голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля повідомив, що до кінця тижня завершиться ремонт гостро-аварійних ям на вул. Листопадового Чину, вул. Університетській та вул. Словацького.

Голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах зазначила, що поточні ямкові роботи вже зроблені на на Білогорщу, на вул. Широкій-Сяйво, вул. Левандівській, вул. Курмановича, вул. Любінській та вул. Петлюри. до Великодня планують упорядкувати вул. Яворницького та вул. Стороженка.

Читати також:  #Театр Лесі. Бекстейдж

«До Великодня ми завершуємо ямкові ремонти магістральних доріг – вул.Наукова, вул. В. Великого, вул. Любінська, вул. Кульпарківська, вул. Антоновича, вул. Княгині Ольги, вул. Героїв УПА, вул. Стрийська, вул. Сахарова», – розповів голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

Як зазначила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк, ямкові ремонти проведено на вул.Драгана, вул.Скрипника, вул. Пасічної та вул. Дж. Вашингтона. Розпочинати роботи будуть на вул. Хуторівка, вул. Зеленій та вул. Луганській.

Читати також:  Чергові бригади теплоенерго працюють без вихідних

«Ми провели ямкові ремонтні роботи вул. Зеленої (1550 м), вул. Дж. Вашингтона (320 м), вул. Пасічної (110 м) та на інших 27 вулицях (327 м). Зараз ми очищуємо дощоприймачі та продовжуємо поточні ямкові ремонти», – зазначили у Личаківській районній адміністрації.

Syla.news

455 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up