У Львові відновлять Державний історико-архітектурний заповідник

У Львові відновлять Державний історико-архітектурний заповідник

У Львові планують відновити Державний історико-архітектурний заповідник (ДІАЗ) і встановити мораторій на будь-яке нове будівництво на території зони ЮНЕСКО та в межах її буферної зони. Відповідне рішення було прийняте 29 березня на нараді щодо проблемних питань охорони та збереження об’єктів культурної спадщини, інформує прес-служба ЛОДА.

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації протягом місяця має створити робочу групу, яка напрацює положення ДІАЗу.

Читати також:  Послуги ЦНАПів Львова дозволили отримувати зі смартфонів

Крім того, учасники наради обговорили повноваження ДІАЗу та його сферу діяльності. А також торкнулися проблеми врегулювання законодавства про охорону культурної спадщини, зокрема про створення органу управління ЮНЕСКО.

Нагадаємо, Державний історико-архітектурний заповідник у Львові фактично діяв до 90-х років. Потім дирекцію заповідника скасували і формально він перестав функціонувати. Натомість його обов’язки перейняло управління охорони історичного середовища Львівської міської ради.

Читати також:  Інтелектуальна зима: у Львові відбудеться турнір "Що? Де? Коли?"

Syla.news

312 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up