Стартап "Я айтішник" зібрав 1 000 000 $

Стартап “Я айтішник” зібрав 1 000 000 $

Львівські стартапери з проектом “Я айтішник” залучили $1 000 000 у pre-seed раунді на Kikstarter. Ангел-інвесторами стали жителі Західної України та українська діаспора у Канаді.

Про це повідомляє “lviv.com

Троє львів’ян, Петро Бойко, Василь Мірошниченко та Орест Добрий, зібрали кошти усього за місяць.

“Ми телефонували родичам, запропонували свою допомогу на сільсько-господарські роботи влітку, якщо зберемо необхідну суму, а також пообіцяли “айфон” кожній дівчині, яка підписалась на сторінку нашого проекту у Facebook, якщо вони зголосяться підтримати наш проект”, – розповів фаундер Орест Добрий.

За його словами, спочатку розробники планували створити проект по релокації джунів у Каліфорнію, але охочих було надто багато, через що реєстрація на сайті-розробці постійно зависала і переставала працювати. Тож вирішили створити проект, який матиме на меті популяризацію ІТ у світі. Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно мати Макбук, знати кілька слів про “Зоряні війни” і писати на джаваскрипті.

“Якщо ви підходите по усіх критеріях, можете зареєструватися на нашому сайті, де зібрані ваші однодумці. Ми популяризуватимемо цей сайт з базою даних у США, щоб якомога більше роботодавців дізналося про вас і запропонувало роботу вашої мрії”, – додав Василь Мірошниченко.

Фонд “Підтримай світ ІТ” також звернув увагу на проект львів’ян і надав їм грант на проживання у США. Зараз стартапери виїжджають у Кремнієву Долину на рік, щоб познайомитися з ангел-інвесторами та взяти участь у низці заходів у Лас-Вегасі.

Syla.news

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up