429 сміттєвих майданчиків Львова залишаються невивезеними

Мери міст Львівщини висунули Садовому сміттєвий ультиматум

Міські голови чотирьох міст Львівської області підписали звернення до влади Львова з вимогами налагодити діалог з громадами та показати план дій щодо вирішення сміттєвої ситуації  у Львові. Про причини такого звернення та його суть сьогодні, 31 березня, розповіли міські голови міст Червоноград та Борислав під час прес-конференції у Львові.

Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

За словами мера Червонограда Андрія Залівського, основні вимоги міських голів такі:

«Самоусунення міської влади від вирішення цього питання почати діалог з громадами територій і показати реальний план дій, щоб ті території, які ще можуть і хочуть допомогти вирішувати це питання, бачили, на який час потрібна допомога. Чітких термінів нам ніхто ніде не говорить. До Червонограда чиновники Львівської міськради не приїжджали жодного разу. Були лише листи від мерії, від перевізників, були листи подяки від міського голови, рішення виконкому про перерахування коштів, але жодної дискусії не було. Я звертаюся до влади Львова: почуйте нас, керівників територій, давайте  вами зустрінемося, щоб вирішити проблему», – зазначив він.

Читати також:  "Скрябін" у Львові зазвучить по-новому

Також він розповів, що Червоноград прийняв близько 1000 тон сміття зі Львова.

«Червоноград один із тих, хто виконав останній протокол обласної комісії ТЕБ і НС. Була домовленість про 600 тонн, але кожен день все більше і більше. Ми прийняли до 1000 тонн, площа нашого полігону – 7 га, частин з нього ще не експлуатується. Львів зараз нам привозить сміття за ціною 287 грн за тонну. Ми поставили високу ціну: субвенція з міського бюджету Львова -1000 гривень. Якщо нам привезли сьогодні 1000 тонн зі Львова, ми за це отримали 1,5 млн грн. субвенції», – повідомив А. Залівський.

Читати також:  На Янівському цвинтарі з'явились лампадки із польським прапором

Водночас міський голова Борислава Ігор Яворський наголосив, що його місто приймати сміття зі Львова фізично не зможе, навіть якщо буде діалог та будуть виконані вимоги звернення.

«Ситуація змусила мене підписати угоду і прийняти 300 тонн сміття зі Львова. Тільки у Борислав взнали по те, що львівське сміття черговий раз буде приїжджати до нас, люди просто пішли на крайні заходи і вже понад тиждень ми маємо у себе перекритий в’їзд на сміттєзвалище, маємо блокування і повне незадоволення. Ми прийняли двічі сумарно в межах 2400 тон сміття. На полігон розташований у межах населеного пункту», – розповів він.

Syla.news

402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up