Львівгаз розповів, що саме зміниться у платіжках

Абоненти ПАТ «Львівгаз» вже з квітня отримуватимуть у платіжках інформацію про енергетичну цінність спожитого газу.

Про це сьогодні, 31 березня, повідомили на прес-конференції представники підприємства.

Як було зазначено, Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, зобов’язує інформувати про обсяги спожитого газу в енергетичних одиницях. Відтак, споживачі Львівської області будуть знати, скільки енергії виділяє їхнє блакитне паливо при спалюванні певного обсягу, а тому зможуть порівняти ефективність використання газових приладів з іншими енергетичними носіями.

Є три одиниці виміру – кіловати за годину, гігакалорії і мегаджоулі. Ця інформація буде розміщена у платіжках. Однак споживачі і надалі сплачуватимуть за кубометри газу, для них нічого не змінюється.

Головний інженер ПАТ «Львівгаз» Богдан Гук зазначає: «Ми споживаємо природний газ для утворення теплової енергії. Природній газ обліковуємо у метрах кубічних. Тепер перехід передбачає його облік в енергетичних одиницях. Газ потрібно привести до стандартних умов за допомогою до коефіцієнтів.

В Україні газ є власного видобутку і той, який експортується з-за кордону. Відповідно, в різних регіонах держави і навіть Львівщини газ до споживача потрапляє різної якості, хоча він відповідає державним вимогам. Газ обліковується на газорозподільних станціях (ГРС). На Львівщині є 96 ГРС. Тому, щоб споживач міг побачити, з якої ГРС він отримує газ, розроблені спеціальні маршрути газу».

Syla.news З посиланням на “ZIK

419 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up