Львів невдовзі стане зеленішим

У Львові невдовзі з’явиться ще один сквер – під час засідання комісії екології та природокористування Львівської міської ради депутати підтримали внесення змін до ухвали “Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м. Львова”.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як повідомила голова комісії Ірина Оршак, запропоновано внести зміни до затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району , включивши туди сквер «Кам’янка» на вул. Ожиновій площею 0,7 га.

«Це зелена зона, де мешканці проводять своє дозвілля. У минулому році в рамках Громадського бюджету я була співавтором проекту «Сквер для відпочинку та дозвілля Кам’янка». Також ми проводили там фестиваль «Кам’янка-фест», на який прийшло багато мешканців. Для себе я зрозуміла, що цей сквер буде більш популярний, якщо його довести до ладу. Тому виникла така ідея цій зеленій зоні надати статус скверу, позаяк це дозволить провести благоустрій, встановити освітлення, лавочки, вимостити доріжки», – розповіла Ірина Оршак.

Syla.news

406 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up