Львівщина позмагається у танцювальнному спорті

1-2 квітня у спортивному комплексі «Грація» (ТВК «Південний», вул. Щирецька, 36) відбудуться змагання за програмою відкритого чемпіонату області з танцювального спорту (європейська програма) та традиційні 29-ті Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту «Срібний Едельвейс – 2017». Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту ОДА.

Заходи відбудуться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації танцювального спорту.

Організатори змагань очікують на танцювальному паркеті близько 1 000 учасників, які представлятимуть всі області України. А своєрідною родзинкою цьогорічних змагань буде виступ найстаршого львівського спортсмена-танцюриста Ігоря Горожанкіна (1939 р.н.), який виступатиме в парі з Наталією Гупало.

Syla.news

424 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up