Реабілітація для військових АТО

З 31 березня до 3 квітня відбудеться V заїзд рекреаційного проекту Genesis. Військових, що повернулись із зони АТО, запрошують безкоштовно відпочити в пансіонаті «Славський», що в смт. Славське. На учасників програми чекають тренінги з особистісного розвитку, арт-терапевтичні заняття, спа-процедури, фізичні навантаження та багато іншого, – повідомляє прес-служба ЛМР.

«Це уже п’ятий подібний захід, який ми проводимо спільно із пансіонатом «Славський». Завдяки зусиллям волонтерів, нам вдається кожного разу задовольняти базову потребу тих, хто повернувся із зони АТО – потребу бути почутим, зрозумілим. Найважливіше для тих, хто повернувся зі Сходу – це знайти ту опору, яка не дасть впасти в мирному житті. Для людей, які побачили війну, цивільне життя важке. Так, вони нарешті в безпеці. Але як поводитись і що тепер робити з цією безпекою? Ми намагаємось допомогти знайти відповідь на це питання», – розповів Олег Бакулін, координатор проекту від ГО «Свербивус».

Syla.news

457 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up