Національні інтереси та “з чим їх їсти”

Суспільство мусить розуміти, що поняття, які входять в рамки національних інтересів – безцінні. Люди, президенти, влада постійно змінюються, але національні інтереси- стійкі в часі, адже виходять поза рамки теперішнього покоління.
Перелік питань, які відносяться до поняття національних інтересів, мусить знати кожен громадянин України. Звісно, їх в першу чергу потрібно сформулювати та назвати. І на основі цих цінностей будувати стратегію розвитку країни на 20-30 років. Натомість маємо тут велику «прогалину».
Сьогодні ми не лише не цінуємо національні інтереси, а ще й торгуємо ними. Думаю, що в людей, які мають велику владу та повноваження, є чимала спокуса торгувати найбільш цінним для держави. Якщо людина живе на цій території тимчасово і їй байдужа доля країни, в якій вона не має планів на майбутнє (адже вчить дітей за кордоном, відпочивати, лікуватися їздить в інші країни), то такій людині однаково, яка в Україні освіта, медицина чи екологія.
Все українське суспільство не має чіткого розуміння, що відноситься до національних інтересів держави.
У США прийшов до влади Трамп. Але як тільки президент, припустимо, спробував би піти всупереч національним інтересам країни, то, повірте, перемогли б національні інтереси. Це знає кожен громадянин США і сам президент.
В нас девальвується поняття територіальної цілісності. Ми звикаємо до того, що можемо клаптиками віддавати територію держави. Хоч ще 3-4 роки тому навіть припустити такого не могли. Але чи тоді усе суспільство усвідомлювало цінність територіальної цілісності України?! Якщо б суспільство та військові при владі захищали національну безпеку, як найвищу державну цінність (а не розвалювали армію, розкрадали майно і девальвували військову освіту), то сьогодні ситуація була б іншою. В нас не було б війни, яку ми називаємо АТО.

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up