Про початок роботи вікна життя

Це наша перша невеличка перемога!

Вікно життя – це шанс для кожної дитини, яка стала “небажаною” при народженні. Нагадаю, що раніше, посилаючись на низьку ефективність цих вікон та відсутність юридичного підґрунтя, ініціювали закриття вікон життя у Львові.

Проте вчора, 22 березня 2017 року у Львові почало працювати одне таке вікно за адресою вул. П. Орлика, 4. Я дуже радий, що до мене та моїх однодумців дослухались і нарешті пішли нам назустріч. Ми не опустили рук і це принесло свій результат!

В Росії минулого року позакривали “бебі-бокси”, аргументуючи це цифрами:  за 5 років було врятовано «лише» 35 малюків. Чомусь вони призабули іншу цифру: за той же час 619 росіянок засудили за вбивство новонароджених дітей. А в Європі, між іншим, такі вікна працюють давно і ніхто ні на що не посилається.

Пам’ятаймо, що кожна жива істота заслуговує на життя, а особливо, коли йдеться про людей. Невже нам мало того, що українці невпинно гинуть на сході України в, так званій, АТО? Людські життя – це не цифра і не статистика, це завжди чиєсь серце, яке б’ється, людина, яка когось любить і хтось любить її. Це завжди чийсь брат, друг чи батько. Чиясь мати, сестра чи кохана.

В кінці я хочу висловити подякувати Пономаревій Олені,  всій ГО Батьківська рада Львівщини та Зубу Володимиру( начальнику управління охорони здоров’я Львова) за великий вклад у нашу спільну перемогу. Також висловлюю подяку своїм помічникам, які доклали багато своїх зусиль, щоб досягнути такого результату, а саме Роману Гурському та Роксолані Зінкевич.

На цьому я не зупиняюсь. Тільки вперед! Попереду ще дуже багато роботи.

Слава Україні!

1125 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up