Центр, що відправляється з дослідженням в Антарктику, у книгарні “Є”

У Львові 11-13 березня з візитом буде делегація Українського Антарктичного Центру, що відправляється з дослідженням в Антарктику. У понеділок, 13 березня, о 13.30 год. у Книгарні «Є», що на проспекті Свободи, 7, відбудеться брифінг учасників Української антарктичної експедиції.

Цього року під час підготовки та спорядження 22-ї Української антарктичної експедиції виникли деякі проблеми. Відсутність власного науково-дослідного судна (НДС) періодично дається взнаки. На підготовку чергової експедиції фахівці НАНЦ, зазвичай, потребують 90 днів. За цей час потрібно визначитися з маршрутом, строками доставки експедиції на станцію, провести тендер і закупити продовольство, пальне й медикаменти для зимівників. Цьогоріч половину цього дорогоцінного часу було втрачено.

Внаслідок невизначеності з датами відправки і ротації зимівників, науковці не можуть вести налагоджений діалог із зарубіжними колегами. Усе це негативно впливає на міжнародний імідж.

Але щойно кандидати на зимівлю 22-ї УАЕ пройшли ретельну медкомісію, а також випробувальний курс «виживання» за умов наближених до реальності. Незабаром під орудою геофізика Віктора Лук’ященка вони мають вирушити на станцію Академік Вернадський. Про точну дату відправки ЗМІ повідомлять окремо.

Syla.news

298 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up