Світовий Банк надасть кредит підприємцям Львівщини

У Львівській області реалізовуватимуть соціальний проект Світового Банку із кредитування малого бізнесу.

Як повідомляє “Твоє Місто”, Львівщина стане пілотною областю, де реалізовуватиметься проект Світового Банку із кредитування мікробізнесу. Йдеться про надання безвідсоткових кредитів на започаткування власної справи для малозабезпечених громадян, безробітних, а також внутрішньо переміщених осіб. Максимальна сума такого кредиту становитиме 60 тисяч гривень. Програма діятиме до 2018 року, для чого передбачено близько 20 мільйонів гривень.

Про це йшлось на зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із координатором проекту директором Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Еллою Лібановою. Цей проект також планують реалізовувати на території Харківської та Полтавської областей, інформує прес-служба ЛОДА.

Під час розмови сторони підтвердили бажання якнайшвидше розпочати роботу над реалізацією цього проекту. Олег Синютка запропонував для кредитування мікробізнесу, у першу чергу, розглянути агропромисловий сектор. На його переконання, саме ця галузь є чи не найперспективнішою на Львівщині. Для прикладу він навів можливість розвитку невеличких господарств та сімейних ферм.

За словами, Елли Лібанової, вже невдовзі у Львові відкриють представництво проекту, яке координуватиме діяльність із кредитування. Вона також додала, що на разі тривають підготовчі роботи, після завершення яких вже можна буде говорити про офіційний старт.

Syla.news

427 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up