Продовження колії трамваю №8 не “за горами”, – «Львівавтодор»

З 3 березня проводяться роботи з продовження трамвайної колії по маршруту №8. На сьогоднішній день тривають роботи, які стосуються впорядкування землі та дороги для продовження робіт на трамвайній колії. Про це повідомляє “ТРК Львів”.

«Ми розпочали ремонтні роботи на дорозі, сьогодні кладемо трамвайні плити. Після закінчення цих робіт плануємо прокладати рейки, встановлювати контактну мережу та розпочнемо роботи з благоустрою. За сприятливих погодних умов та стабільної ситуації через 2 місяці будемо запускати трамвай.

Трамвайне розворотне кільце вже облаштували, до завершення трамвайного маршруту №8 залишається орієнтовно 150 м трамвайної колії. Ці роботи виконує турецька компанія «Онур», технічний нагляд за ремонтними роботами здійснює французька компанія «Еджіс», – зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Нагадаємо, йде мова про продовження трамвайного маршруту №8 на проспекті Червоної Калини до «Санта-Барбари».

Syla.news

427 огляди

Leave a reply

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up