Представники Глобального екологічного фонду сьогодні у Львові

Сьогодні, 7 березня, у Львові проходить розширений семінар Глобального екологічного фонду для країн Східної Європи, в якому Україна цьогоріч виступає приймаючою стороною. На захід з’їхалися представники 11 країн, а також міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. Про це повідомляє кореспондент ІА “ZIK”.

«Сьогодні на Львівщині перебувають представники Глобального екологічного фонду, який за підтримки Світового банку реалізовує проекти сталого розвитку у напрямку екології. На Львівщині реалізуються два проекти: один щодо біодизелю, інший – щодо покращення харчових продуктів.

Проект з виробництва біодизелю реалізується у Самбірському районі, а проект щодо покращення продуктів – на ПАТ «Концерн Хлібпром» (Львівський хлібзавод №5). Перший проект профінансований у рамках $450 тис., другий проект – $200 тис.», – прокоментував голова львівської ОДА Олег Синютка.

За його словами, у семінарі беруть участь представники 11 країн, зокрема Македонії, Болгарії, Молдови, Грузії, Чорногорії та ін.

У рамках заходу міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак відвідає Львівський хлібзавод, який був обраний Глобальним екологічним фондом для реалізації проекту. Метою було зниження впливу шкідливих викидів від спалювання природного газу, зниження температури відпрацьованих газів і впливу парникового ефекту на довкілля.

Тож, у рамках проекту на хлібзаводі замінили старі газові пальники на хлібопекарських печах, реконструювали системи стисненого повітря, водопостачання та постачання пари. В результаті скоротилося споживання природного газу.

Syla.news

399 огляди

Leave a reply

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up