Підвищення тарифів вже скоро

Нові ціни почнуть діяти від 1 квітня.

Від 1 квітня у Львові на 40-50%, тобто в півтора разу, зростуть тарифи на квартплату – індивідуально для кожного багатоповерхового будинку. Відповідне рішення сьогодні, 10 березня, ухвалив виконком Львівської міської ради.

“Зростанням заробітної плати (вдвічі від 1 січня – до 3,2 тис. грн) спричинило коригування тарифу на квартплату”, – пояснив виконувач обов’язків начальника міського житлового управління Сергій Сало.

Тариф на оплату послуг з утримання будинків та прибудинкових територій визначали індивідуально для кожному будинку, уточнює прес-служба Львівської міськради. До прикладу, однокімнатна квартира по вул. Саксаганського платила 0,99 грн, тепер буде платити 1,51 грн за один квадратний метр. Трикімнатна квартира на вул. Менделєєва платила 1,12 грн, а буде платити 1,71 грн за кв. м. У Сихівському районі трикімнатна квартира на вул. Полуботка платила 1,60 грн, тепер буде платити 2,30 грн за кв. м.

Варто додати, що вартість вивезення сміття у Львові до тарифу на квартплату не входить. Зазначимо, що нові тарифи запровадять лише в тих будинках, які обслуговують комунальні підприємства. На ОСББ  дія цього рішення не поширюватиметься – співвласники будинків самі вирішуватимуть, чи потрібно підвищувати тарифи.

З посиланням на https://tsn.ua

Syla.news

420 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up