Незрячі львів’яни отримають принтер Брайля від благодійників

В четвер, 9 березня, о 12.00 год. у готелі «Панорама» (пр. Свободи, 45) відбудеться урочисте вручення принтера Брайля Львівському обласному осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ». Гроші на принтер були зібрані під час проекту Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» – благодійної вечері у темряві «BLACK BOX Львів».

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Як розповідають організатори, мета проекту – популяризувати читання серед людей з вадами зору, забезпечити їм доступ до книг, надрукованих шрифтом Брайля.

У заході візьмуть участь: Ольга Бондаренко, директор МБФ «Давай допоможемо», Оксана Потимко, керівник Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», Владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпарії УГКЦ, незрячі дітки, представники влади та інші запрошені гості.

Нагадаємо, у рамках проекту «BLACK BOX» Фонд організовує благодійні вечері для представників бізнесу, що відбуваються в повній темряві і дозволяють доторкнутися до світу незрячих людей. Акції вже відбулися у Києві, Одесі та Львові. «BLACK BOX» став найкращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» та «Благодійна Україна – 2015».

Syla.news

383 огляди

Leave a reply

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up