Нацiональний музей імені Андрея Шептицького оснащений безкоштовним аудiогiдом

Відвідувачі можуть прослухати аудіо-екскурсію”Українське мистецтво ХІІ-ХІХ століть” та самостійно ознайомитись із представленими експонатами.

У головній будівлі Національного музею імені Андрея Шептицького, що на пр. Свободи, 20 у тестовому режимі запрацювала послуга “Аудіогід”. Про це повідомили в департаменті культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Відтепер відвідувачі можуть прослухати аудіо-екскурсію”Українське мистецтво ХІІ-ХІХ століть” та самостійно ознайомитись із представленими експонатами, історією музею й визначними особистостями, що стояли біля його витоків.

Аудіогід створено на базі додатку izi.TRAVEL, який можна інсталювати на мобільний пристрій за допомогою Apple Store (на iPhone або iPad), Google Play Store (для Android) або з Windows Store (для Windows Phone). Також Ви можете зчитати QR-код програми, розміщений біля каси музею, й завантажити її на свій мобільний.

Для цього необхідно завітати до музею та скористатись зоною вільного Wi-Fi; завантажити додаток izi.TRAVEL, відкривши izi.travel/app з телефона або планшета; надати програмі дозвіл на використання інформації про місце перебування; знайти сторінку “Національний музей у Львові імені А. Шептицького”.

Syla.news

548 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up