На Львівщині шахтарі припинили відвантаження вугілля

Шахтарі Червонограда розпочали акцію з припиненням відвантаження вугілля споживачам без зупинки видобутку через заборгованість по заробітній платі. Крім того шахтарі вирішили пікетувати обласний суд у м. Львова, де розглядатиметься питання щодо розблокування рахунку ДП ” Львіввугілля”. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Сьогодні о 9:00 відбудеться спільне засідання двох профспілок НПГУ та ПРУПУ. Будуть розглядати тактику дій щодо реалізації вимог по виплаті заборгованої зарплати, розблокування рахунку ДП “Львіввугілля”, безпеки праці. Вчора о 23:30 в ситуацію втрутився Гройсман та міністр Юстиції Петренко. Були викликані терміново на роботу працівники Мін’юсту як в Києві так і в м. Червоноград для розблокування рахунку. Гірники надіються, що сьогодні рахунок ДП” Львіввугілля” буде розблоковано” і зарплати будуть виплачені”, – написав Михайло Волинець.

Крім того він написав, що причини вибуху на шахті “Степова” нарешті розслідуються, але від влади Львівщини немає жодної конкретики щодо виплати заборгованої зарплати та щодо безпеки праці гріників.

“На шахті “Степова” уже, нарешті, розслідуються причини вибуху. Працює Державна комісія, комісія Держпраці, поліція та експертна комісія. На зустрічі з шахтарями голова Львівської ОДА Синютка на все що спромігся – це звинувачувати мене в дестабілізації ситуації в Львівському регіоні! Це вкрай обурило місцевих лідерів НПГУ. Ні слова конкретики про зарплати, про безпеку праці від нього не почули”, – написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Syla.news з посиланням на “Форпост”.

320 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up