Львівська мерія затвердила першу чергу будівництва індустріального парку

У п’ятницю, 10 березня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив містобудівні умови і обмеження для будівництва першої черги індустріального парку у промисловій зоні Рясне-2 на вул. Шевченка.

ТзОВ «СіТіПарк Львів» здійснюватиме будівництво складського приміщення з вбудованим двоповерховим адміністративним комплексом на ділянці 2,7 га. На об’єкті заплановано облаштувати стоянку на 58 паркомісць, там буде працювати 25 людей. Площа забудови – понад 14 тис. м2.

«СіТіПарк Львів» має розробити проект благоустрою території, сертифікат на виконання робіт та звернутись у ДАБІ для реєстрації дозволу на початок виконання будівельних робіт. Додамо, що загальна площа індустріально парку у Рясне-2 становитиме понад 23 га. Інвестор планує вкласти у будівництво майже 50 млн євро і розмістити там приміщення для роботи 20-30 компаній. Це сприятиме створенню понад 3 тис. нових робочих місць.

Нагадаємо, що у листопаді працівники генпрокуратури провели обшуки у Львівській мерії. У Генпрокуратурі підозрюють, що чиновники мерії завдали серйозних збитків міському бюджету, продавши земельну ділянку для будівництва індустріального парку за 52 млн грн, хоча ринкова ціна цієї ділянки ставить 140 млн грн.

З посиланням на http://zaxid.net

Syla.news

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up