Феміністки Львова страйкуватимуть

У середу, 8 березня, львів’янки приєднаються до Міжнародного жіночого страйку, що відбувається у понад 40 країнах світу. Вийти на Жіночий марш закликають активістки громадської організації “Феміністична майстерня”. Про це повідомляє Bit.ua.

За словами активісток, учасники акції вимагатимуть від уряду і суспільства вжити дієвих заходів щодо вирішення питань дискримінації на роботі, сексуального насильства, низької оплати праці.

«Львів’янки! Залиште набридлі гендерні ролі та проведіть цей день разом з нами в атмосфері взаємної підтримки і солідарності! Ми говоритимемо про систематичні порушення прав жінок: домашнє насилля, сексуальне насилля, дискримінація на роботі, відсутність підтримки материнства, сексизм, низька оплата праці, перекладання на жіночі плечі доглядової роботи, відсутність доступу до медицини», — йдеться у повідомленні організаторок заходу.

8 березня Міжнародний жіночий страйк охопить понад 40 країн світу, оскільки жінки мають труднощі у доступі до освіти, якісної медицини, потерпають під час воєнних конфліктів, є жертвами ранніх шлюбів і насильства, не мають доступу до ресурсів.

Жіночий марш у Львові почнеться о 12:00 на площі Ринок, біля входу до міської ратуші. Деталі маршруту наразі не розголошуються, аби убезпечити учасників заходу.

Syla.news

416 огляди

Leave a reply

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up