До Львова з’їдуться “Муніципальні Варти” України

Відбудеться Всеукраїнський з’їзд для вирішення нагальних питань. Проце повідомляє “Справжня Варта”.

17 березня до Львова, о 14 годині у малу сесійну залу ЛМР, приїдуть представники усіх “Муніципальних Варт” країни, аби обговорити відповідний законопроект про муніципалів, а також відправити Президенту спільний лист із вимогою офіційного визнання “Муніципальної Варти” та поясненням її завдань. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Підставою для такого рішення стали численні скарги від громадян щодо вчасного реагування та правозастосування у частині реагування Нацполіції, зокрема, у сфері охорони культурної спадщини, користування різного роду транспортом, житловими будинками, порушення держстандартів у сфері благоустрою населених пунктів, торгівлі з рук, азартних ігор та багато іншого.

Як запевняють організатори заходу, у великих містах поліція не має можливості вчасно реагувати на такі порушення, тому пропонує створити недержавний суб’єкт із офіційним статусом, який буде слідкувати за порядком на місцях.

Syla.news

399 огляди

Leave a reply

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up