Чого очікувати львів’янам від цьогорічного Великоднього ярмарку

Організатори Великоднього ярмарку презентували концепцію проведення цьогорічного дійства. Також вони розповіли про вартість оренди будиночків для підприємців, що хочуть продавати свою продукцію на ярмарку, передає кореспондент Львівського порталу.

Великодній ярмарок у Львові, як завжди, погодилась робити одна компанія, яка займається організацією всіх ярмарків в місті.

Організатори запевняють, що з кожним роком ярмарок стає цікавішим не лише для туристів, а й для львів’ян. Цьогорічний Великодній ярмарок буде розділений на три частини: гастрономічний сектор, сувенірна продукція та Великодня майстерня. Остання, в свою чергу, поділятиметься на два підпроекти: у квітні там будуть працювати народні майстри, а у травні – виставка сучасного мистецтва.

Варто додати, що підприємцям, які захочуть працювати на ярмарку доведеться заплатити чималу суму за оренду будиночку.

«На території ярмарку буде встановлено 99 будиночків. Оренда одного будиночку – від 20 до 25 тисяч гривень, залежно від продукції, яку продаватимуть», – розповіла арт-директор ярмарку Ольга Гренюх.

Якщо порахувати навіть за найнижчою вартістю оренди, то організатори Великоднього ярмарку зароблять більше 2 мільйонів гривень. Міський бюджет ж отримає з цього копійки: минулоріч в казну було сплачено 150 тисяч гривень.

Зазначимо, що досі не відомі конкретні дати проведення Великоднього ярмарку. Це питання міська рада обіцяє вирішили на виконкомі.

Syla.news

365 огляди

Leave a reply

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up