50% Львів’ян можуть записатися на прийом до лікаря онлайн

Майже 400 тисяч львів’ян вже можуть записатись на прийом до лікаря онлайн. Електронну реєстрацію поступово впроваджують в усіх поліклініках Львова і незабаром вона охопить всі медзаклади міста. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.

Найперше електронну реєстратуру мали можливість протестувати мешканці Сихова, які облікуються у 4-ій міській поліклініці. Цього року її також запровадили у двох поліклінічних відділеннях та шести амбулаторіях 1-ої міської лікарні ім. Князя Лева. Зараз у тестовому режимі система працює у 2-ій міській поліклініці на вул. Симоненка, 4. А вже скоро записатися в інтернеті на конкретну годину до лікаря зможуть пацієнти 3-ї, 5-ї і 6-ї поліклінік Львова.

Нагадаємо, проект «Електронна реєстратура» дає змогу мешканцям через інтернет самостійно записатись на прийом до лікаря у будь-який зручний для себе час. Увівши свою адресу проживання, система скеровує на амбулаторію, до якої належить пацієнт, а вже він сам обирає день, годину і лікаря, з яким хоче проконсультуватися.

Зараз електронною реєстратурою у Львові можуть користуватися пацієнти 4-ї міської поліклініки (проспект Червоної Калини, 68), першої міської лікарні ім. Князя Лева – в її двох поліклінічних відділеннях на вул. Лемківській, 28 та Гетьмана Мазепи, 25 і в амбулаторіях сімейної медицини №1 (вул. Польова, 29), №2 (вул. Варшавська, 56), №3 (вул. Шевченка, 116), №4 (вул. Панча, 16), №5 (вул. Лінкольна, 53) та №6 (вул. Грінченка, 6).

Також з кінця січня у тестовому режимі вона працює в 2-ій міській поліклініці на вул. Симоненка, 4.

«Фактично, 50% населення вже охоплено електронною реєстратурою – це три великі установи: 4-та і 2-га поліклініки та 1-ша лікарня. До зони їх обслуговування входить майже 400 тисяч населення. Цього року ця робота продовжується. І ще три поліклініки – 3-тя на Левандівці, 5-та на вул. Виговського і 6-та на вул. Медової Печери також приєднаються до цього проекту», ― розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Syla.news

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up