Листопад 27, 2017

Підсумки тижня, що минув

Вакарчук – президент, конфлікт антикорупційних інституцій, Донбас, доля “скіфського золота” та інше… Політик, засновник благодійного фонду та лідер партії “Сила людей”, Віталій Ковтун підбив підсумки тижня, який минув.

Листопад 6, 2017

Підсумки тижня, що минув

Біткойн, вбивство Окуєвої та Самарського, “Рюкзаки Авакова” та безвіз в ОАЕ… Політик, засновник благодійного фонду та лідер партії “Сила людей”, Віталій Ковтун підбив підсумки тижня, який минув. Про біткойн Світ дуже динамічно змінюється. І якщо сьогодні курс електронної валюти біткойна досяг позначки сім тисяч доларів США за одиницю, то це прецедент, адже світова історія економіки…

Детальніше… »

Жовтень 30, 2017

Підсумки попереднього тижня

Теракт у Києві, суд над Коханівським та інше… Політик, засновник благодійного фонду та лідер партії “Сила людей”, Віталій Ковтун підбив підсумки тижня, який минув.

Жовтень 23, 2017

Підсумки минулого тижня

Протести в Україні та їх мета, зміна виборчого законодавства, антикорупційні суди, медична реформа та інше… Політик, засновник благодійного фонду та лідер партії “Сила людей”, Віталій Ковтун підбив підсумки тижня, який минув.

Жовтень 16, 2017

Підсумки тижня

Затримання НАБУ, рейдерство в “новій обгортці” та мовний закон… Політик, засновник благодійного фонду та лідер партії “Сила людей”, Віталій Ковтун підбив підсумки тижня, який ми пережили.

Жовтень 8, 2017

Підсумки тижня

Особливий статус Донбасу, референдум в Каталонії, падіння гривні та інше… Політик, засновник благодійного фонду та лідер партії “Сила людей”, Віталій Ковтун підбив підсумки тижня, який ми пережили.