Транспортна стратегія Львова. Як у місті вирішують одну з головних проблем (коментарі)

Місто Львів працює над стратегією розвитку транспорту. Завдання №1 – збільшити кількість тролейбусів та автобусів, аби люди могли комфортно пересуватися містом і всім вистачало місць. Про це і не тільки говорили у міськраді на прес-конференції  «Розвиток транспортної галузі Львова: поточні виклики та план розвитку на найближчі 2 роки».

Останні 10 років Львів, як і більшість українських міст не мав транспортної стратегії. Тому сьогодні – не вистачає автобусів, велике перевантаження на дорогах, забиті тролейбуси.

Для модернізації транспорту потрібні кошти. Першочергово, люди мають розуміти – за комфорт треба платити. Тому вартість проїзду в 5 гривень – не відповідає дійсності, вважає Андрій Білий,заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури з питань транспорту.

Збільшуватимуть кількість електротранпорту – трамваїв, тролейбусів. Бо це екологічно. Львів має для цього всі умови – розвинуту контактну мережу для тролейбусів. Тому незабаром на дороги можуть випустити 200 нових тролейбусів.

Пан Андрій сказвав, що у Львові кращі умови для розвитку тролейбусних перевезень, ніж у столиці Чехії Празі, де зараз теж працюють над розвитком електротранспорту.

У підсуску, Андрій Білий повідомив, що до кінця року місто отримає 150 нових автобусів, 30 вживаних трамваїв та зможе розпочати постачання 50 нових тролейбусів.

Роман Коржик, Syla.news

32 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.