Керівника Центру допомоги бійцям АТО побили. Його звинувачують у корупції та вимагають звільнити

30 травня, у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, громадські активісти вимагали відставки керівника центру Юрія Руденка. Справа дійшла до бійки. 

Про це повідомляє Захід.нет.

 Як розповіли працівники центру, о 13:00 близько 30 осіб прийшли до будівлі, де розташована установа. Вони наклеїли листівки на вікна і двері, а потім увійшли до приміщення. у той час проходило засідання громадської комісії з захисту інтересів учасників АТО.

Активісти почали звинувачували працівників і керівництво Центру в корупції та вимагали їх звільнення.

У ході конфлікту сталася бійка.

Про неї розповів Юрій Руденко.

 – Лейченков підійшов ззаду. Спочатку він вдарив мене по ребрах, а потім заламав. На місці були присутні тележурналісти каналу «НТА», однак вони не показали цього моменту в сюжеті», – розповів ZAXID.NET про деталі нападу Юрій Руденко. Він також повідомив, що не буде звертатися до поліції у зв’язку з нападом, хоча на тілі залишилися сліди побоїв.

Я вважаю це непотрібним, тому що ми всі – учасники бойових дій і повинні навіть у таких ситуаціях підтримувати один одного. Просто такого не повинно більше траплятися», – пояснив Юрій Руденко, – сказав Руденко. 

Координаційної рада учасників бойових дій Львівщини – це 13 громадських організацій, серед яких не тільки учасники АТО.

Основу складають бійці формувань  «Карпатська Січ», Добровольчий батальйон ОУН, ГО «Правий сектор у Львівській області» та інші. Зокрема, в протестній акції у центрі надання послуг учасникам бойових дій взяв участь керівник «Правого сектора» на Львівщині Тарас «Хаммер» та одіозна львівська активістка Леся Турашвілі.

45 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.