Американський диригент розповість про благочинну акцію та досвід співпраці з львівськими студентами

У п’ятницю 25 травня о 15:00 в прес-центрі «Syla.news», що знаходиться на площі Стефана Яворського, 1 відбудеться прес-конференція на тему «Американський диригент: про співпрацю з львівськими студентами, благодійність та враження від України»

Роберт Гіффорд прибув до Львова на запрошення ректора Львівської музичної академії ім. Лисенка разом зі своєю дружиною. Мета — провести благодійні майстер-класи з диригування для студентів кафедри оркестрового диригування Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка та духового оркестру НУ «Львівська політехніка». Дружина Роберта — Анн Гіффорд викладала англійську мову для студентів Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка та НУ “ЛП”.

Впродовж місця Роберт давав майстер-класи духовому оркестру та впродовж тижня перебував у м. Рівне, де забезпечував музичний супровід під час Міжнародного молодіжного фестивалю духової музики «Сурми». Також нещодавно Роберт повернувся з м. Бучач Тернопільської області, де святкували «Бучацькі фанфари».
30 травня в приміщенні Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка п’ятеро студентів складатимуть державний іспит ОКР «бакалавр» і виконуватимуть близько 10 творів. Роберт Гіффорд буде серед суддів на іспиті. І на завершення, Роберт разом з духовим оркестром даватиме великий концерт.

Учасники прес-конференції:

Роберт Гіффорд — американський диригент, професор Кейп-Джирардського університету штату Міссурі, заслужений діяч музики, досвід якого поширений на міжнародному рівні; Анн Гіффорд — викладач англійської мови Кейп-Джирардського університету штату Міссурі; Ярослав Горбаль — диригент військових та цивільних оркестрів, викладач, заслужений діяч мистецтв України; Іван Чупашко — завідувач кафедри оркестрового диригування Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка.

Раніше Syla.news писали про прибуття Роберта Гіффорда до Львова. 

Syla.news 

69 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.