У ЄС засудили незаконне відкриття Керченського мосту в Криму

Європейський союз засудив відкриття незаконно зведеного Росією Керченського мосту в анексованому Криму.

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на заяву Європейської служби зовнішньої дії.

«Росія побудувала Керченський міст на Кримському півострові без згоди України. Це є ще одним порушенням суверенітету і територіальної цілісності України Росією», — наголошується у заяві.

У ЄС вважають, що будівництво моста направлено на подальшу «вимушену інтеграцію незаконно анексованого півострова з Росією і його ізоляцію від України».

«Міст обмежує проходження суден через Керченську протоку до українських портів в Азовському морі», — зазначили європейські дипломати.

У ЄС наголосили, що продовжують засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Росією і не визнають порушення міжнародного права.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму після анексії півострова, має з’єднати анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Раніше повідомлялося, що сім компаній з Нідерландів підозрюють у причетності до будівництва Керченського мосту.

Міністерство інфраструктури раніше заявило, що Україна готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

Syla.news

15 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.