У МЗС заявили, що Росія досі не виконала жодного пункту мінських домовленостей

Міністерство закордонних справ заявляє, що Росія за 3 роки не виконала жодного пункту комплексу заходів з імплементації «мінських домовленостей».

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Twitter речника МЗС Мар’яни Беци. «12.02.15 – ухвалено Комплекс заходів з імплементації Мінських угод (2014). Жодного пункту РФ не виконала», – написала Беца.

Вона висловила переконання, що РФ «потрібна війна і дестабілізація України».

Нагадаємо, що 5 вересня 2014 року у Мінську відбулися переговори за участю другого президента України Леоніда Кучми, посла Росії в Україні Михайла Зурабова, спецпредставника ОБСЄ Хайді Тальявіні, лідерів бойовиків «ДНР» Олександра Захарченка та Андрія Пургіна, а також тодішнього голови «ЛНР» Ігоря Плотницького.

За підсумками зустрічі між представниками України, «ДНР» і «ЛНР» за участю ОБСЄ було підписано протокол про припинення з 18:00 5 вересня вогню на Донбасі.

12 лютого 2015 року контактна група за погодженням з лідерами «нормандського формату» (Україна, Німеччина, Франція, Росія) підписала документ, який називається «Комплекс заходів, спрямований на імплементацію Мінських домовленостей».

Syla.news

74 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.