Топ-10: найкумедніші заголовки статей

Інформаційне поле у XXI столітті вражає своєю багатогранністю та кількістю інформації, яка нам подається у різному вигляді щодня. Реклама, білборди, вивіски та багато-багато іншого. Ми ж взяли до уваги “шедеври”, які журналісти інколи роблять заголовками своїх статей. Отже, до Вашої уваги третя десятка найкумедніших заголовків, які я знайшов у безмежному просторі інтернету.

  1. Львівська митниця запобігла незаконному ввезенню в Україну понад 2 тонн свіжих помідорів – контрабандисти вже не ті…
  2. 2. Облрада отримала соцдопомогу сиротам – отримала, саме так. Не “отримала соцдопомогу, яку повинна передати сиротам”, не “дала соцдопомогу сиротам”, а саме так, “отримала сиротам”.
  3. 3. На трасі сталося смертельне зіткнення: є загиблі – “у підвалі клубу любителів тавтології був знайдений смертельно вбитий труп неживого мерця”.
  4. 4. Садовий і депутати не змогли поділити бюджетні кошти і пішли фотографуватись у вишиванках – горів сарай, гори і хата!
  5. Львівщину “захопили” вітряки – Дон Кіхот має роботу!
  6. Депутатка Лісна зберігає гроші у банку – Сенсація! Не під матрацом, а в банку!
  7. В. Громовий: дивовижна живучість шкільних лінійок – тут кометарі зайві… Просто уявіть собі живучу шкільну лінійку…
  8. Скандальна Фаріон назвала Савченко «троянською кобилою» – Троянська. Кобила. Більше ні слова.
  9. На Львовщине пьяный почтальон покусал патрульных (На Львівщині п’яний поштар покусав патрульних) – А чого він розносив пошту без намордника?..
  10. Реклама для померлих: На Бродівщині на цвинтарі з’явилися промоційні візитівки – тут ідеально все! І “реклама для померлих”, і візитівки на цвинтарі. Трішки жорстко, але я не додав ні слова.

Першоджерел не подаватиму, проте, якщо маєте бажання, Ви самі все знайдете.

У наш час є дуже багато інформації різного плану і з різною подачею, тому необхідно тричі (а інколи й більше разів) подумати перед тим, як повірити чи не повірити написаному.

Прочитати попередній випуск ви можете за посиланням.

Частіше посміхайтесь!

Роман Гурський, Syla.news

154 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.